O FIRMĚ

 

Vážení zákazníci.

Kamna jsou mojí velkou zálibou. Jako dlouhodobý chalupář a obyvatel rodinného domu se s nimi setkávám denně. Topím pouze kamny. První kamna s kterými jsem začal obchodovat jsem si koupil v SRN. Objevil jsem tehdy kamna Wamsler.                 To bylo v roce 1998. Po zakoupení a nainstalování do obývací místnosti v naší chalupě jsem zjisti jejich velké přednosti a vzhledem k jejich absenci na našem trhu jsem je začal k nám dovážet a obchodovat s nimi. Potěšil jsem tak několik tisíc zákazníku kteří jsou s nimi dodnes spokojeni. Později původní firma z Mnichova přišla o hlavní slovo ve firmě a vedení převzali Maďaři. Ti změnili nejen obchodní strategii ale i celá kamna a jejich funkčnost. Po více jak 5 letech zastupování této firmy jsem s nimi ukončil spolupráci.
V roce 2005 jsem navázal spolupráci s dánskou firmou SCAN a exklusivně jsem ji zde zastupoval. Tato rodinná firma vyráběla jedny z nejkvalitnějších a nejekoligičtějších kamen na světě. Vyznačují se obrovskou účinností a krásným moderním designem. Bohužel po téměř dvouleté spolupráci majitel přistoupil na velkorysou nabídku a firmu za výhodných podmínek prodal obrovské norské firmě Jotul. Vzhledem k tomu, že tato firma má již na našem trhu svého dlouhodobého zástupce, tak jsem mu musel předat zastupování kamen Scan u nás.  Nadále Vám kamna od firem  Scan a Jotul mohu zajistit. Jsem autorizovaný prodejce těchto kamen.

Dnes Vám nabízím jednoduchá, velmi efektivní a výkonná kamna ze Španělska.

Samozřejmě, že stejně jako předchozí kamna, jsem si je nejdříve odzkoušel.                 Přesvědčil jsem se o jejich výkonu, snadné obsluze. Nadchnul mne jejich turbosystém, přesná regulace a rychlost za jakou se dokáží rozpálit.                                                             Z tohoto důvodu s nimi obchoduji a vřele Vám jdoporučuji.                                              Věřím že i u nás se stanou velice úspěšnými a žádanými kamny, tak jako se stalo              i v jiných evropských zemích.                                                                                                                         Vždy jsem Vám připraven odpovědět na  případné technické dotazy.

Váš výhradní dovozce a distributor turbo kamen Michal Luhan.